piątek, 3 sierpnia 2012

Uwaga marudzę!

Ostatnie dni po raz kolejny spędziłam na wsi. Cisza, spokój, piękne widoki, no i dobre jedzenie. Żyć nie umierać ;-)
Byłam także rozpieszczana z okazji imienin ;-)

Pomimo tego, że było tak cudnie, gdy wróciłam do domu już tak super nie było, wobec czego pozwolę sobie trochę ulżyć i ponarzekać na parę rzeczy.

Na pierwszy ogień pójdzie fakt, że poraz kolejny nie ma wody. Wnioskuje, że czym wyższa temperatura na dworze tym większe prawdopodobieństwo, że z kranu nic nie poleci. Nie mam już do tego siły.

Ponarzekać muszę też na eTotebkę, której kiedyś byłam wierną klientką. Regularnie kupowałam słynną Emilkę za każdym razem, gdy się wysłużyła ponieważ idealnie mi przypasowała. Nie za duża, nie za mala, z krótkimi uszami, co jest dla mnie ważne, bo najczęściej noszę torebki w ręce. Jako, ostatnia Emili "wyzionęła ducha" w październiku, a do tej pory nie znalazłam zastępstwa zamówiłam po raz kolejny szarą i czarną. Byłam świadoma, że ich jakość z roku na rok ulegała pogorszeniu, ale to co wyciągnęłam z paczki kompletnie mnie rozczarowało. O ile czarnej wizualnie nie miałam nic do zarzucenia, miała za to okropnie pokrzywione ząbki w zasuwaku, którego zapięcie graniczyło z cudem. Szara natomiast była dziwnie poszarpana na linii szycia. Zresztą zobaczcie:Odesłałam torebki z powrotem kierując prośbę o przesłanie pełnowartościowego towaru, a w przypadku, gdyby okazało się to niemożliwe zwrot pieniążków. W duchu liczyłam na to, że odeślą mi przyzwoitej 
jakości torebki, jednak już na drugi dzień dostałam przelew. Torebek nie dość, że nie mam to jeszcze niepotrzebnie dołożyłam do interesu w związku z przesyłką.

Wczoraj znów wybrałam się na poszukiwanie rolek. Zaczął się już sierpień, a ja nadal nie znalazłam nic co by mi odpowiadało. Wydać 4 stówy trochę szkoda, a z niższego przedziału cenowego praktycznie nie ma co wybrać :(

4 komentarze:

 1. oj ale niedoróbki, jeżeli firma chce nadal bazować na dobrej opinii sprzed lat, to niech się szybko obudzi. Współczuję kolejnego braku wody.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia! szkoda, że torebka taka nieudana...

  - A.
  adriannaislookingforastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Wchodzą jesienne kolekcje, więc może znajdę coś ładniejszego :-)

   Usuń